گردشگری سلامت لوح سلیمانی

خدمات ترمیم و زیبایی

 
 جراحی زیبایی
دراین نوع از جراحی، هدف ، تامین شکل بهتر وتقارن در اندامها همینطورترمیم آسیب دیدگی برخی اعضا برای ایجاد زیبایی ظاهری در بیمار است .به این منظور میتوان از لوازم آرایشی و عمل های جراحی  به تنهایی و یا همزمان استفاده کرد .
تعداد زیادی از خدمات پزشکی و درمانی در حیطه خدمات ترمیم و زیبایی قرار میگیرندکه میتواند باعث ارتقا سطح سلامت و کیفیت زندگی در جامعه گردد.
در ادامه به توضیح بعضی از این خدمات می پردازیم که توسط پزشکان خوب ایرانی در بیمارستانها،کلینیکها و دیگرمراکز درمانی طرف قرارداد با لوح سلیمانی به بیماران و متقاضیان با کیفیت بالا و نرخ مناسب ارائه میگردد.ایران با داشتن پزشکان مجرب و همینطور قیمتهای بسیار مناسب یکی از مقاصد اصلی کسانی است که نیاز به جراحیهای زیبایی دارند.


 
0Abdominoplasty(برداشتن چربیهای زائد)

ابدومینوپلاستی
در این دسته از روشها، چربیها و پوست اضافه در ناحیه شکم برداشته شده و با تقویت عضلات ُ  شکم شکل  زیباتر و بهتری پیدا میکند .این کار به روشهای مختلفی میتواند انجام شود که پزشک با توجه به نتیجه ازمایشات و بررسی پرونده پزشکی بیمار بهترین روش را برمیگزیند.پیش از اقدام به این عملها باید سیگار کشیدن و مصرف مشروبات الکلی قطع شود تا نتیجه بهتر و کاملتری بدست آید.
این عمل میتواند به شکل لیپوساکشن انجام شود که حدود ۳ ساعت طول میکشد و در دو شکل کامل و فرعی انجام میگیرد. در ابدینوپلاستی کامل بیمار تحت بیهوشی کامل قرارمیگیرد.و  چند روز بستری بودن برای تخلیه لخته های خون از ناحیه جراحی شده در بیمارستان الزامی است.پزشکان همکار با لوح سلیمانی میتوانند در این زمینه به شما مشاوره بدهند


 
BOTOX(بوتاکس)

بوتاکس
نام دارویی است که از یک بکتری به نام کلستریدیوم بوتولونیوم بدست می آید .استفاده ازآن در صورتی که به دقت و با اندازه صحیح توسط پزشک ماهر انجام گیرد میتواند مزایای زیادی برای  زیبایی و همچنین درمان داشته باشد .بطور مثال برای از بین بردن چین و چروک پوست و خط اخم ،همینطور برای درمان لوچی چشم ،اسپاسم پلک چشم ،تعریق بیش از اندازه ،یا حتی اختلالات
مثانه میتواند کاربرد داشته باشد. 
BRACHIOPLASTY(لیفت پشت بازو)

لیفت بازو 
برای زیباتر شدن و بهبود ظاهر قسمت انتهای بازو مناسب است و با برداشتن چربیهای زیر بغل و پشت بازو انجام میگیرید.معمولا با شکافی در قسمت زیر بغل که جای آن قابل مشاهده نیست ،توسط پزشک چربیهاو پوست اضافه برداشته میشود.پیش از این عمل باید آزمایشات لازم توسط پزشک معالج انجام گیرد.مصرف الکل وسیگار باید قطع شود و مصرف داروهای ضد التهاب میتواند روند بهبودی را به تاخیر بیندازد.معمولا این عمل حدود 3 ساعت یا کمتر طول میکشد و معمولانیاز به بیهوشی کامل دارد.بعد از حدود دو هفته التهاب محل جراحی ازبین میرود اما باید شش تا هشت هفته بسته باشد تا پوست شکل کامل خود را بدست آورد.   
  
Breast augmentation(افزایش سایز سینه)

افزایش سایز سینه
با کمک این روش زنان میتوانند شکل و انداره بافت سینه خود را بهبود ببخشند.این کار میتواند باکمک چربی،ژل سیلیکون و یا ایمپلنت های سیلیکونی انجام بپذیرد.بهترین روش برای هر فرد با توجه به شرایط بدنی و پس از مشاوره پزشکی که کاملا رایگان است میتواند انتخاب شود . 
Breast reconstruction(ترمیم بافت سینه)

بازسازی بافت سینه
در بسیاری از مواقع پس ازبرداشتن قسمتی یا تمامی بافت سینه در جراحیهای درمانی، زنان نیاز به ترمیم بافت سینه خود دارند .برای این کاردو راه موجود است:
1-کاشت بافت .
2-استفاده از فلپ.
با استفاده از این روشها تقارن و زیبایی ظاهری سینه تامین میشود .
برای مشاوره با پزشک میتوانید با ماتماس بگیرید.
   
  
BUCCAL LIPECTOMY(فرم دهی صورت)

لیپکتومی (باکال) 
این متد برای کسانی بکار میرود که میخواهند شل شدگی گونه ها ، و یا پف  صورت خود را کم کنند. معمولا حدود 10 روز یا بیشتر طول میکشد بافت درون دهان بهبودپیدا کند و نتیجه قابل مشاهده باشد. مشاورین پزشکی ما در لوح سلیمانی میتوانند شمارا به بهترین مراکز انجام این عمل در تهران و مشهد راهنمایی کنند .
 
FACIAL CONTOURING(فرم دهی صورت)

با اين نوع از عملهاي جراحي ميتوان بسباري از ويژگيهاي صورت بيماران را بهبود بخشيد و ارتقا داد.انواع زيادي از جراحيها را ميتوان در اين زمينه نام برد:
جراحي فک 
ليفت کامل صورت
درمان افتادگي پلک
کشيدن و ليفت پوست گردن
ليفت پيشاني و از بين بردن خط اخم
پزشکان ما در شرکت لوح سليماني آماده ارزيابي پرونده پزشکي و عکسهاي شما براي تعيين عملهاي مورد نياز شما و همچنين بهترين روشها براي انجام انها هستند . 
DENTAL SERVICES(خدمات دندانپزشکی)

خدمات دندانپزشکی
دندانها اعضا بسیار مهم و حیاتی محسوب میشوند زیرا هم در تغذیه نقش اساسی دارند و هم در زیبایی .باید در مورد انها، بسیاردقت کرد و بالاترین استانداردهای درمانی و زیبایی را در مورد آنها به کار برد.هم در مورد جراحیها و هم در مورد اعمال مختلف زیبایی متل لمینیت.
تمام دندانپزشکانی که با شرکت لوح سلیمانی همکاری میکنند جزو بهترین متخصصین درمان و زیبایی دهان و دندان هستند و عملکرد آنها توسط ما بصورت کاملا هدفمند مورد ارزیابی و اصلاح قرارمیگیرد.ما میتوانیم بهترین ترکیب ازاعمال درمانی و زیبایی را درپکیجهای آماده به شما پیشنهاد کنیم و یا حق انتخاب هرکدام از خدمات را به تنهایی به شما بدهیم .با ما در لوح سلیمانی در تماس باشید . 
FILLER(پرکننده)

پرکننده
زماني که پوست بخاطر سختي و عدم انعطاف پذيري ،چروک ميشود نياز هست که توسط موادي چروکها را پرکنيم تا پوست صاف شود.دراين موارد معمولا از پروتِئنهاي مبتني بر اسيدهاي هيالورونيک استفاده ميکنند.توسط اين مواد حجم و انعطاف پوست تامين شده و چروکها صاف ميشود.
 
HAIR TRANSPLANT(ترمیم و کاشت مو)

روشهاي انجام اين کار با سرعت در حال بهبود هستند تاهم دوره درمان را کوتاهتر کنند و هم با موفقيت بيشتر رضايت بيمار را فراهم نمايند .در ايران پيشرفته ترين و به روزترين روشها توسط پزشکان به کار گرفته ميشود،پس از آزمايشهاي دقيق روي ريشه مو پزشکان تصميم ميگيرند چه روشي بهترين انتخاب براي شماست.علاوه برکاشت موي سر ،پيوند موي صورت(ريش و سبيل
و يا ابرو) نيزدر صورت نيازقابل اجراست .لوح سليماني ميتواند در سريعترين زمان و بالاترين کيفيت تمام اين خدمات را براي شما فراهم نمايد .
 
Jaw Angle(زاویه سازی صورت)

زاويه سازي فک 
اين کار با دو روش انجام ميگيرد.جراحي و يا روش غير تهاجمي
شما بايد ابتدا توسط متخصصين جراحي ما ويزيت شويد تا بتوانيد بهترين روش را انتخاب کنيد.در روش غير تهاجمي با تزريق پرکننده ها و يا بوتاکس ميتوانيد به منظور خود برسيد اما در روش تهاجمي شما براي تغيير شکل فک خود نياز به عمل جراحي داريد. 
RHINOPLASTY(جراحی بینی)

جراحي يبني
اين عمل ميتواند با تامين اندازه و شکل مناسب به همراه تقارن در بيني ،حرکتي در جهت زيبايي بيشتر و همينطور سلامتي بيمار باشد.
مشاورين ما شمارا در جهت نتبجه گيري هرچه بهتر ياري خواهند کرد.اغلب اوقات هم زمان با اين عمل ميشود مشکلات ديگري که وجود دارد مانند مشکلات تنفسي را هم برطرف کرد.  
SKIN REJUVENTION(جوان سازی پوست)

جوان سازی پوست

روشهای متعددی هست تا با جوان سازی و اصلاح بعضی از مشکلات و ایرادات پوست به شما کمک کند زیبا تر بنظر برسید.
چون برای ما بسیار مهم است که نتایج بدست امده دلخواه شما باشد بهترین نفرات را انتخاب کرده ایم تا به شما مشاوره دهند.
کارهای مختلفی که میتوانیم به شما ارائه کنیم بسیارند ،برای مثال :
لایه برداری با لیزر : باعث رشد سلولهای جدید و شادابی هرچه بیشتر پوست شما میشود و زیباتر بنظر خواهید رسید.
لایه برداری شمیایی 
BOTOX(بوتاکس)
  MICRO NIDELING   (میکرو نیدلینگ)
Dermabrasion
 Microdermabrasion 
Weight-Loss Surgery(Bariatric)

جراحي کاهش وزن 
روشي است که به افراد چاق کمک ميکند با کم کردن وزن خود هم زيباتر بنظر برسند و هم از عوارض جانبي چاقي مثل ديابت و يا حمله هاي قلبي دور بمانند.
معمولا اين عمل  در دو نوع انجام ميگيرد:
1-عمل جراحي گاسترکتومي
با برداشتن قسمتي از معده و کوچک کردن آن اشتهاي بيمار کنترل ميشود که نتيجه آن کاهش وزن خواهد بود .
2-عمل جراحي باي پس معده
با قرار دادن يک بالن در معده مقدار جذب و هضم غذا را کنترل ميکنند که ميتواند منجر به کاهش وزن شود.
در ايران هردو شکل با کيفيت بالا و درصد بالايي از رضايت مندي بيماران ،با نرخهاي مناسب قابل اجراست .